Hakkımızda

    30 Yıllık Düğün Davet Salonu İşletmeciliği tecrübemizle Büyükçekmece E-5 Kara yolu üzerinde bulunan GÜZELBAHÇE KIR ALANI ve Balo Salonumuz ile hizmetteyiz. İstanbul’da Kır Düğünü yapan yüzlerce mekan bulunmaktadır. Her mekanın kendine özgü özellikleri, kendine özgü hizmetleri var. Bir çok hizmet ve özellikte bu mekanlarda benzerlik göstermektedir. BİRİNİN BİR ÖZELLİĞİ HARİÇ.  YAĞMUR ENDİŞESİNİN TAŞINMADIĞI, YAĞMURUN ISLATMADIĞI TEK MEKAN GÜZELBAHÇE DAVET. İstanbul'da tek olan TELESKOPİK(otomatik kapanır sistem) sistem ile Yağmur yağar mı?, Yağar ise ne yapacağız?, Rüzgar çıkar mı? Sorularınız cevabını aldığınız ve bu endişelerinizi ortadan kaldıran sistemimiz ile mükemmel bir düğün organizasyona imza atacağımızın garantisi veriyoruz. 

    Güzel Bahçe  Kır alanı;850 kişilik kapasitesi,  Balo Salonu 600 kişilik kapasitesi ile konuklarınıza özel olarak organize edilen oturma planı imkânıyla keyifli davetlere imza atmanızı sağlıyor.Bölgenin tartışmasız güzelliğini aşklarıyla buluşturan Güzel Bahçe, eşsiz anılara ev sahipliği yapmak için sizi bekliyor.

  Sizi hayalinizin düğünü için unutulmaz bir yolculuğa çıkaran Tesisimiz yeşillikler içerisinde Düğün Organizasyonlarının yanında, Nişan Organizasyonlarınız, Sünnet Törenleri, Kına Geceleriniz,Ramazan İftar yemek  Etkinlikleri, Dernek Geceleri, Şirket Lansmanları, Okul Mezuniyet Baloları, Piknik Organizasyonları, Sabah Kahvaltısı, Baby Shower vb. tüm etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.